Sağlık-Sen Yine Zirvede!
26 Mayıs 2017, Cuma

2017 yılında üye sayısını 244 bine çıkaran Sağlık-Sen, zirvedeki yükselişini sürdürerek, yetkisini bir kez daha perçinledi. Sendikamıza güvenen, attıkları imzayla bu güvenlerini ortaya koyan bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bu başarı, Büyük Sağlık-Sen ailesinin, bu başarı büyük Sağlık-Sen teşkilatının, bu başarı bütün sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarınındır.

Sağlık-Sen olarak, üyelerimizin bize verdiği yetki emanetine en iyi şekilde sahip çıkacak, sorunlarını çözüme, taleplerini kazanıma dönüştüreceğiz. Sorunların çözümü için her mecrayı değerlendirecek, her platformu sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının konuşulduğu ve çözüm üretildiği mekanlara dönüştüreceğiz.

Bazılarının talep etmeyi bile düşünemedikleri birçok konuyu kazanıma dönüştürdük.

Elde ettiğimiz kazanımları değersizleştirmek için, ‘ulaşılamayan ciğere murdar’ diyen anlayışa takılmadan, siz değerli üyelerimiz ve teşkilatımızdan aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz. Bizim yolumuz; sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yoludur. Bizim yolumuz milletimizin yoludur. Bizim yolumuz, Hak yoludur.

Bizi büyük bir aile yapan bütün üyelerimize ve bu büyük ailenin oluşmasında kendi ailesinden feragat ederek gece gündüz çalışan büyük Sağlık-Sen teşkilatımıza en kalbi duygularımızla teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

  • PAYLAŞ :
  • memursen logo
  • sagliksen logo
  • sağlık bakanlığı logo
  • aileve sosyasl politikalar bakanlığı logo
  • calışma ve sosyal güvenlik bakanlığı logo